08-12 липня 2024 р. представники НФаУ взяли участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ Staff Mobility for Training Університету Бургундії (м. Діжон, Франція)

З метою обміну передовими практиками та досвідом протягом 8-12 липня 2024 року відбувся захід за програмою академічної мобільності Erasmus+ Staff Mobility for Training в Університеті Бургундії (м. Діжон, Франція) за участі проректора ЗВО з НПР професора Вікторії Кузнєцової, завідувача кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу професора Володимира Малого, завідувачки кафедри нормальної та патологічної фізіології професора Надії Кононенко, завідувачки кафедри клінічної лабораторної діагностики професора Римми Єрьоменко і начальника Центру міжнародної профорієнтації та зовнішніх відносин Галини Григорів.

За час академічної мобільності учасники:

• провели організаційну зустріч з керівництвом Університету Бургундії (проректор з міжнародної діяльності Gregory Wegmann, керівник відділу міжнародного співробітництва Bénédicte Fortier, декан та співробітники фармацевтичного факультету) й обговорили основні напрями та можливості реалізації спільних наукових і освітніх проєктів між НФаУ та Університетом Бургундії;
  • ознайомились з навчальними планами та програмами Університету Бургундії з метою подальшого детального планування академічних обмінів для здобувачів освіти й обговорили академічні обміни за програмою Erasmus+ на 2024/2025 навчальний рік;
  • ознайомились з лабораторіями та обладнанням кафедр фармацевтичного факультету та спортивного центру Університету Бургундії.

У новому навчальному році Університет Бургундії вже чекає здобувачів освіти зі НФаУ на навчання та стажування за програмою Erasmus+. Тож попереду – розширення співпраці та реалізація спільних планів.