10 січня 2024 р. проведено вебінар на тему «Як подолати страх?»

10 січня 2024 року Психологічною службою НФаУ за участі відділу організації виховного процесу та соціальних питань та Студентського самоврядування відбувся вебінар на тему «Як подолати страх?»

Учасниками заходу були здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники та співробітник Національного фармацевтичного університету. Спікером була практичний психолог вищої категорії, кандидат психологічних наук, доцент Любов Пляка.

На сьогоднішній день тема вебінару стала особливо актуальною, оскільки багато людей шукають способи подолати страхи та стрес у реаліях сьогодення. Під час вебінару Любов Володимирівна надала багато цікавої та корисної інформації, яка допоможе учасникам зрозуміти природу своїх страхів та знайти ефективні методи їх подолання.

Присутні активно взаємодіяли під час заходу, висловлюючи свої думки та хвилювання. Лекція викликала жвавий інтерес, а учасники отримали можливість задавати питання та обговорити власний досвід у подоланні страхів.