10 травня 2024 р. відбувся онлайн-івент НФаУ – «FUTURE WITH НФаУ» на якому представлена ОПП «Менеджмент»

На вебінарі було представлено освітньо-професійну програму «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, за спеціальністю 073 «Менеджмент», яка входить у п’ятірку найбільш популярних спеціальностей.

На організованому для вступників 2024 р. вебінарі зі вступним словом і привітанням учасників заходу виступила декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, кандидат фармацевтичних наук, доцент Наталія ЖИВОРА.

Гарант ОПП «Менеджмент», доцент кафедри управління та забезпечення якості у фармації, кандидат економічних наук, доцент Яна ДЕРЕНСЬКА окреслила сферу професійної діяльності менеджера, презентувала зміст освітньої програми, поділилася результатами активної участі здобувачів вищої освіти ОПП «Менеджмент» у студентському самоврядуванні, наукових заходах (конференціях, конкурсах тощо).

Також учасники заходу мали змогу поспілкуватися зі здобувачами вищої освіти ОПП «Менеджмент» Вікторією МЕРКУЛОВОЮ (3 курс) і Олександрою МАШКІНОЮ (4 курс), які поділились власним досвідом навчання у НФаУ.

Заступник декана факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, доцент Ольга ВІСЛОУС, розповіла про умови вступу на спеціальність «Менеджмент», зокрема, на ОПП «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня в НФаУ.

Для тих, хто пропустив захід, запис ефіру доступний на YouTube каналі “Приймальна комісія НФаУ”