11 березня 2024 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь в роботі робочої групи Європейської фармакопеї

11 березня 2024 року відбулось чергове засідання робочої групи Європейської фармакопеї запобігання дефіциту ліків.

В її роботі взяла участь завідувач кафедри Фармацевтичної хімії професор Вікторія ГЕОРГІЯНЦ, яка є членом цієї групи від України.

Передбачається вирішити таку проблему шляхом розроблення монографій для тимчасового виготовлення в аптеках незареєстрованих ЛЗ.

Проф. Вікторія Георгіянц зробила коротке повідомлення щодо екстемпорального виготовлення ліків в Україні.

На засіданні обговорювался алгоритм відбору лікарських засобів для розроблення монографій та структура монографії.