12-16 жовтня 2020 р. розпочалася кредитна мобільність між Національним фармацевтичним університетом та Університетом Західної Аттики

Кредитна мобільність між Національним фармацевтичним університетом та Університетом Західної Аттики (Афіни, Греція) визначена рамками міжінституційного договору за програмою Erasmus + КА1 та запланована на період 2019-2027 рр.

Основна мета – забезпечення мобільності НПП, студентів та працівників факультету фармацевтичних технологій та менеджменту НФаУ.

Програма відкриває можливості співпраці задля організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом. Її учасниками можуть бути студенти бакалаврського (окрім 1-го курсу), магістерського рівня, PhD студенти (для навчання, практики), науково-педагогічний персонал, адміністративні працівники (для викладання, підвищення кваліфікації, стажування).

Інституційними представниками даної програми є С. І. Страпчук, доцент кафедри управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ – з боку Національного фармацевтичного університету, та Міхаліс Коніордос, професор економіки на факультеті бізнесу, економіки та соціальних наук Університету Західної Аттики – з грецької сторони.

Умови мобільності визначаються укладеним міжінституційним договором. Так, мобільність працівників з метою викладання у Греції передбачає узгодження назви курсу з приймаючою стороною та відпрацювання занять у обсязі не менш, ніж 8 годин на тиждень.

Стартувала кредитна мобільність з візиту до Університету Західної Аттики С. І. Страпчук. Вона зустрілася з представниками міжнародного відділу Університету Західної Аттики. У ході переговорів було окреслено перспективи академічних візитів студентів для навчання та викладачів для тренування, а також викладання з обох сторін. Крім того, С. І. Страпчук провела заняття для магістрів університету в обсязі 8 годин на теми міжкультурних комунікацій, корпоративного підприємництва та інновацій.