Посилюємо донорно-акцепторні зв’язки в освіті

12 червня 2024 р. відбулася зустріч Національного фармацевтичного університету із Управлінням освіти адміністрації Новобаварського району м. Харкова.

Для зміцнення комунікацій між освітянами середньої та вищої школи був підписаний Меморандум про співпрацю у сфері освітньої, навчальної, інформаційної діяльності, що стало ще одним кроком щодо забезпечення взаємозв’язку й впливу різних систем та рівнів освіти для впровадження змін, спрямованих на підвищення якості освіти.

В.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька та начальник Управління освіти адміністрації Новобаварського району Олена Світлична відзначили важливість співпраці, яка має на меті впровадження інноваційних технологій в освіті, самовизначення молоді.