12 травня 2021 р. відбулася ІІІ науково-практична конференція «Від експериментальної та клінічної патофізіології до досягнень сучасної медицини і фармації»

12 травня 2021 р. на базі кафедри нормальної та патологічної фізіології проведено ІІІ науково-практичну конференцію студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Від експериментальної та клінічної патофізіології до досягнень сучасної медицини і фармації».

Науковий захід був присвячений експериментальній та клінічній патофізіології, що є визначальним для досягнень у галузях медицини та фармації; створення лікарських засобів, що ґрунтується на результатах патофізіологічних досліджень.

У конференції брали участь науковці, викладачів та студенти з науково-дослідних установ: Державна установа «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»; Державна установа «Національний інститут фтизіатрії i пульмонології iм. Ф. Г. Яновського НАМН України»; Державна установа «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України; Державна установа «Інститут фармакології та токсикології НАМН України»; Державна установа «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України», Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України; Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України; закладів вищої освіти: Національний фармацевтичний університет, Харківський національний медичний університет, Полтавський державний медичний університет, Івано-Франківський національний медичний університет, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, Українська медична стоматологічна академія, Українська військово-медична академія, Чернівецький медичний фаховий коледж, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Сумський державний університет, Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Національний університет природокористування та біоресурсів України; лікувальних підприємств: Комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська клінічна лікарня» Сумської міської ради; Комунальне некомерційне підприємство «Мереф’янська центральна районна лікарня» Мереф’янської міської ради.

ІІІ Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю проходила на платформі відеоконференції Zoom за наступними напрямами:

1. Молекулярні основи патології, клітинні та гуморальні механізми розвитку захворювань.

2.Роль генетичних факторів у патогенезі захворювань.

3.Механізми розвитку патологічних процесів і хвороб.

4.Вікова патофізіологія.

5.Проблемні аспекти хвороб цивілізації.

6.Клінічна патофізіологія.

7.Питання викладання патофізіології.

8.Експериментальна терапія найбільш поширених захворювань.

9.Фармакологічне вивчення біологічно активних речовин та лікарських засобів.

10.Проблеми та перспективи створення лікарських препаратів різної спрямованості дії (лікувально-косметичних, гомеопатичних, ветеринарних, екстемпоральних).

11.Оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів.

12.Інформаційні технології і автоматизація наукових досліджень з розробки лікарських засобів.

13.Створення нутрицевтичних засобів та виробів медичного призначення.

14.Організаційно-економічні аспекти діяльності фармацевтичних підприємств у сучасних умовах.

15.Маркетингові дослідження сучасного фармацевтичного ринку.

16.Нанотехнології у фармації.

17.Біоінформатика у фармації.

18.Глобальні проблеми громадського здоров’я.

ІІІ науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Від експериментальної та клінічної патофізіології до досягнень сучасної медицини і фармації» об’єднала понад 100 науковців.

Конференція була представлена пленарним засіданням, на якому було заслухано 14 доповідей від учасників конференції. Під час обговорення наукових робіт було відзначено високий рівень доповідачів.

Учасники конференції отримали сертифікати конференції.

Конференція стала знаменною подією в житті наукової молоді, виявила чимало обдарованих фахівців, які продемонстрували високий рівень проведених наукових досліджень і отримали схвальну оцінку оргкомітету і своїх колег.

Електронна версія збірки матеріалів, сертифікат учасника, програма конференції та презентації доповідачів доступні для завантаження на сайті кафедри нормальної та патологічної фізіології НФаУ.