13 червня 2024 р. у рамках проєкту «Партнер університету» делегація НФаУ відвідала Центр репродукції людини «Клініка професора Феськова О. М.»

Партнер університету з підготовки лікарів-лаборантів та біотехнологів

Центр репродукції людини «Клініка професора Феськова О. М.»

Центр є багаторічним партнером НФаУ як база практики для здобувачів вищої освіти освітньої програми «Лабораторна діагностика» спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування.

13 червня 2024 р. у рамках проєкту «Партнер університету» делегація Національного фармацевтичного університету на чолі з в. о. ректора Аллою Котвіцькою відвідала Центр репродукції людини «Клініка професора Феськова О. М.», зустрілася з адміністрацією та працівниками закладу, а також ознайомилася з лабораторіями Центру, зокрема екстракорпорального запліднення.

Під час заходу відбувся круглий стіл, предметом обговорення якого стали питання розвитку репродуктивної медицини в Україні, а також перспективи подальшої співпраці НФаУ та Центру репродукції людини «Клініка професора Феськова О. М.».

Налагодження тісної співпраці НФаУ з Центром репродукції людини «Клініка професора Феськова О. М.» є наочним прикладом втілення принципів партнерства освіти та практичної медицини, яка дає можливість забезпечити якісну підготовку фахівців та сформувати цінний кадровий потенціал, оскільки проблема діагностики та лікування безпліддя залишається актуальною, незважаючи на суттєві успіхи репродуктивної медицини.

Демографічна ситуація в Україні диктує необхідність удосконалення методів лікування безпліддя, адже в умовах низького рівня народжуваності, проблема охорони репродуктивного здоров’я набуває особливої медико-соціальної значимості.

Робота сучасних клінік репродуктивних технологій неможлива без висококваліфікованих фахівців і, насамперед, без лікарів-лаборантів, а також біотехнологів. Сьогодні випускники спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування, підготовка за якою у НФаУ здійснюється з 2001 року, та 162 Біотехнології та біоінженерія, підготовка за якою у НФаУ здійснюється з 2000 року, є затребуваними на ринку праці.