Фармацевтичну компанію «Здоров’я» і Національний фармацевтичний університет поєднують багаторічні партнерські стосунки – підприємство надає можливість для проходження практики студентам університету (щороку майже 200 студентів проходять навчальну та виробничу практики на базі компанії «Здоров’я»), активно допомагає у працевлаштуванні випускників, є постійним членом організаційних комітетів, які готують і проводять наукові форуми різного рівня на базі НФаУ. Крім того, компанія «Здоров’я» надає спонсорську допомогу університетові, зокрема за благодійні кошти підприємства були обладнані аудиторії-амфітеатри №3 і №4 у навчальному корпусі на Блюхера, 4.
Зустріч зі студентами НФаУ, що відбулася 13 жовтня, зібрала студентський актив університету, ректорат, професорсько-викладацький склад. Директор Фармацевтичної компанії «Здоров’я» О.В. Доровський поспілкувався зі студентами та відповів на їхні питання. Наголосивши, що підтримання хорошої спортивної форми — запорука здоров’я молодих людей, О.В. Доровський подарував комплект тренажерів, тенісний стіл, спортивне знаряддя для Студентського центру фізичного дозвілля, створення і діяльність якого взяла під свій контроль студентська рада гуртожитків №3 і №4.
Директор компанії «Здоров’я» О.В. Доровський висловив готовність подальшої участі в житті університету. Так, вже закуплені ліхтарі для освітлювальних стовпів дороги до гуртожитків №3 і №4, заплановано придбання додаткового спортивного знаряддя для Студентського центру фізичного дозвілля та 40 комплектів медичних аптечок для потреб навчальних корпусів і гуртожитків НФаУ.
P.S. Студенти НФаУ висловлюють директору Фармацевтичної компанії «Здоров’я» О.В. Доровському щиру вдячність.