14 лютого 2023 р. проведено захід-акцію «Улюблена книга для Наукової бібліотеки НФаУ»

День з ЛЮБОВ’Ю та КНИГОЮ видався у Національному фармацевтичному університеті.

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»14 лютого 2023 р. запам’ятається університетській спільноті, як День закоханих у книжки.

За ініціативи ректора проф. Алли КОТВІЦЬКОЇ проведено захід-акцію в режимі офлайн&онлайн «Улюблена книга для Наукової бібліотеки НФаУ» до Міжнародного дня дарування книг.  Пані ректор подарувала Науковії бібліотеці НФаУ невмирущу класику української літератури – «Кобзар» Тараса Шевченка.

Від Студентського самоврядування бібліотека отримала сучасне актуальне видання «Як Україна втрачала Донбас» Дениса Казанського та Марини Воротинцевої.

До акції долучилися й гості з Львівщини – секретар Золочівської міської ради Олег Сидорович та поетеса Катерина ТИХОНОВА, які подарували адресні видання «За правдиву Україну», «Русалка Дністровая» та поетичну збірку « Поговоримо пошепки».

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»У цей день Наукова бібліотека НФаУ отримала книжкові подарунки від:

• служби з виховної роботи «Управління якістю» (доц. Ольга Назарко)
  • від відділу з організації закупівель та центру здоров’я й спорту «Захар Беркут» Івана Франка (Наталія Коляда)
  • кафедри клінічної лабораторної діагностики (проф. Римма Єрьоменко).

До акції долучились та подарували книги видавництво “Університетська книга ” (м. Суми) та Національна наукова медична бібліотека України (м .Київ).

Якщо Ви не встигли надіслати свій дарунок- не засмучуйтесь

Акція БЕЗСТРОКОВА!

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»Можна відправити  книгу Новою Поштою (за додатковою інформацією пишіть в Direct або Telegram (@amira_safi))

P.S. Ця акція вже стає ТРАДИЦІЄЮ НФаУ, яка сьогодні особливо актуальна, бо КРАЇНА В ЯКІЙ ЧИТАЮТЬ  обов’язково ПЕРЕМОЖЕ “країну”, де бездумно слухають пропагандистів