НФаУ – «Лоритом»: нові форми партнерства
Ділимося добром
Зручні й затишні гуртожитки Національного фармацевтичного університету, якими до повномасштабного вторгнення послуговувалися тисячі студентів – майбутніх фахівців фармації, сьогодні виконують соціальну функцію. На вимогу часу, виконуючи доручення ХОВА, НФаУ прийняв до гуртожитків на тимчасове проживання внутрішньо переміщених осіб.
14 травня 2024 р. за участі й підтримки адміністрації Салтівського району Харкова, який представляла заступник голови з соціальних, гуманітарних та організаційних питань Марія Симітко, у партнерстві з лікувально-діагностичним центром «Лорітом», який представляла директор Маргарита Ковтунова, Національний фармацевтичний університет провів благодійну акцію «Ділимося добром».
Акція відбулася у гуртожитку №2 студентського містечка НФаУ, де наразі мешкає понад 300 внутрішньо переміщених осіб, переважно люди похилого віку та родини з дітьми.
Саме для них лікарями лікувально-діагностичного центру «Лоритом» були проведені медичні обстеження та надані консультації терапевта, кардіолога, невропатолога, а також вручені набори препаратів для лікування захворювань серця й ендокринної системи, знеболювальні.
Ділімося добром! Разом до перемоги!