14 вересня 2017 р. на території хіміко-технологічного навчального корпусу НФаУ відбулася урочиста висадка «Дерева ректора»

Захід відбувся напередодні Дня фармацевтичних працівників України. Були присутні почесний ректор, ректор НФаУ у 1980-2017 рр., академік НАН України, професор В.П. Черних, в.о. ректора НФаУ, професор А.А. Котвіцька, науково-викладацький колектив університету, представники ботанічного саду НФаУ та студенти 5 курсу ТФП.
Присутніх привітала в.о. ректора А.А. Котвіцька. Вона підкреслила: «Валентин Петрович завжди був ідеологом формування нових добрих традицій, в тому числі й таких, що увічнюють працю фармацевта, як перші у світі пам`ятники «Фармація у віках» і «Особистості фармації». Ми продовжуємо створювати традиції та прикрашати гордість нашого університету ― цей скульптурний ансамбль. Саме тому для висадки «Дерева ректора» й була обрана територія поруч».
В.П. Черних звернувся до присутніх з привітаннями та напутніми словами, побажавши гідно «тримати планку» рідного університету, та власноручно висадив чотирирічний бук ― дерево, що є символом сили, перемоги та величі.

 

 

image_pdfimage_print