15 вересня 2023 р. відбулась відкрита лекція завідуючої кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології ЗДМФУ, доктора фармацевтичних наук, професора Бушуєвої І. В.

15 вересня 2023 року на базі кафедри управління та забезпечення якості у фармації НФаУ відбулась відкрита лекція завідуючої кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології ЗДМФУ, доктора фармацевтичних наук, професора Бушуєвої Інни Володимирівни на тему «Фармація під ча війни: переорієнтація логістики, нові опції, міграція фармацевтичних працівників» для здобувачів вищої освіти освітніх програм «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» та «Якість, стандартизація та сертифікація».