16 квітня 2016 р. проводився «Ярмарок спеціальностей НФаУ» спільно з Харківським обласним центром зайнятості

Основна мета заходу – надання профорієнтаційних послуг учням щодо вибору професії, умов вступу до навчального закладу для отримання спеціальності і кваліфікації.

Урочисту частину відкривала від імені адміністрації НФаУ проректор з наукової роботи доц. Т. В. Крутських. Близько 200 гостей Ярмарку спеціальностей стали глядачами концертної програми, підготовленої культурним центром НФаУ.

Гості мали змогу ознайомитися з Національним фармацевтичним університетом: умовами навчання, матеріально-технічною базою, зі спеціальностями та освітніми програмами: «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Технології фармацевтичних препаратів», «Лабораторна діагностика», «Педагогіка вищої школи», «Біотехнологія», «Промислова біотехнологія», «Фармацевтична біотехнологія», «Якість, стандартизація та сертифікація», «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Менеджмент організацій та адміністрування», «Логістика», «Адміністративний менеджмент». Відповіді на питання стосовно практичного навчання та працевлаштування надавав інформацію відділ практики та сприяння працевлаштуванню.

Присутні отримали інформацію про Коледж НФаУ, його спеціальності та освітні програми: «Фармація», «Аналітичний контроль якості хімічних лікарських сполук», «Виробництво фармацевтичних препаратів».

У ході заходу школярам було запропоновано пройти профдіагностичне тестування з метою виявлення професійних навичок.

Абітурієнти мали можливість:

• відвідати Музей історії НФаУ, спорткомплекс, харчувальний комплекс;
  • виконати хімічний експеримент власноруч на кафедрах аналітичної хімії та органічної хімії;
  • відчути себе працівником аптеки на кафедрі організації та економіки фармації;
  • дізнатися, як відрізнити якісний товар від неякісного, на кафедрі товарознавства;
  • дізнатися, як створюється краса, завітавши до косметичного салону на кафедрі косметології та аромології;
  • дізнатися про магію лікарських рослин на кафедрі фармакогнозії.