16 лютого 2024 р. відбулась зустріч з ректором «Студентське самоврядування: від ідеї до дії, від плану до перспективи»

Зустріч із ректором «Студентське самоврядування: від ідеї до дії, від плану до перспективи»

16 лютого 2024 р. відбулась зустріч з ректором, де було обговорено широкий спектр питань, що стосуються розвитку нашого університету та студентоцентричного простору.

Під час дискусії голови секторів та актив Студентського самоврядування висловили ідеї щодо поліпшення студентського життя, важливих ініціатив та програм, а також поділилися планами на майбутнє. Ректор наголосила на готовності до співпраці у втіленні спільних ідей у життя.

Ця зустріч була важливим кроком у покращенні комунікації між адміністрацією та Студентським самоврядуванням.  Продовжується плідна співпраця для спільного розвитку університетського середовища.

Дякуємо усім, хто брав участь у цій важливій зустрічі!