16 липня 2024 р. представники університету взяли участь у роботі експертної комісії з оцінювання ефективності діяльності Державної наукової установи «НТК «Інститут монокристалів» НАН України»

16 липня 2024 року проректор ЗВО з науково-педагогічної роботи, професор Інна ВЛАДИМИРОВА та професор кафедри фармацевтичної технології, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ, професор Ірина ЖУРАВЕЛЬ взяли участь у роботі експертної комісії з оцінювання ефективності діяльності Державної наукової установи «НТК «Інститут монокристалів» НАН України» за період 2018 – 2023 років.

Оцінювання ефективності діяльності Державної наукової установи «Науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів» Національної академії наук України» проведено на виконання розпорядження Президії Національної академії наук України від 19.02.2024 р. № 107 «Про оцінювання ефективності діяльності наукових установ НАН України у 2024 році».

Експертна комісія, що затверджена рішенням Постійної комісії за науковими напрямами при секції фізико-технічних і математичних наук НАН України (протокол № 2/2024 від 28.03.2024 р.), працювала у складі:

Голова комісії:

Інна  Владимирова – проректор ЗВО з науково-педагогічної роботи, Національний фармацевтичний університет, доктор фармацевтичних наук, професор

Члени комісії:

• Максим Юрженко  – завідувач відділу, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НАН України
  • Ірина Журавель – професор кафедри фармацевтичної технології, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ, Національний фармацевтичний університет, доктор хімічних наук, професор
  • Володимир Панасенко – учений секретар, начальник науково-технічного відділу, ДУ «НІОХІМ», доктор технічних наук, професор
  • Ігор Гірка – професор, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАН України
  • Maksym V. Kovalenko (Максим Коваленко) – Head of the Institute of Inorganic Chemistry, Swiss Federal Institute of Technology Zurich, PhD, Professor

Оцінювання ефективності діяльності Установи НАН України здійснювалось відповідно до «Методики оцінювання ефективності діяльності наукових установ Національної академії наук України», що затверджена постановою Президії НАН України від 15.03.2017 №75 із змінами, затвердженими постановою Президії НАН України від 11.01.2023 №33.

Експертній комісії були представлені доповіді про результати роботи Установи у звітному періоді генерального директора НТК «Інститут монокристалів» НАН України, голови Ради директорів, академіка НАН України Володимира СЕМИНОЖЕНКА та першого заступника генерального директора з наукової роботи, директора Інституту хімії функціональних матеріалів, член-кореспондента НАН України Валентина ЧЕБАНОВА.

До зустрічі долучились представники партнерських організацій Установи:

• Олег Калугін , к.х.н., проф., декан хімічного факультету ХНУ ім. Каразіна
  • Оксана Дідик, начальник відділу фармацевтичних розробок фармацевтична компанія «Дарниця»
  • Зоя Перемот, заступник директора з регуляторних питань компанії «Валартін Фарма»
  • Вадим Ханін, начальник лабораторії, ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я»

Експертна комісія також спілкувалась з керівниками та співробітниками підрозділів та здобувачами третього освітньо-наукового рівня ОНП «Хімія».

На завершення робочої зустрічі голова експертної комісії з оцінювання ефективності діяльності Державної наукової установи «НТК «Інститут монокристалів» НАН України» професор Інна ВЛАДИМИРОВА оголосила попередній висновок щодо присвоєння категорій підрозділам та Установи в цілому та надані експертною комісією рекомендації та пропозиції щодо покращення діяльності Установи.