16 травня 2024 р. студентське самоврядування НФаУ щиро вітає зі святом ідентичності українців та генетичного коду нації – Днем вишиванки!

Незламна фармацевтична спільното!
Студентське самоврядування Національного фармацевтичного університету щиро вітає зі святом ідентичності українців та генетичного коду нації – Днем вишиванки!

Цього року він пройде за умов повномасштабної війни, що підвищує важливість свята. Ця дата поєднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів та руйнує багато міфів російської пропаганди.

Пам’ятаймо, що кожна вишиванка – це нитка, яка зв’язує нас з минулим, наділяє українців силою і теплом нашого народу.

Нехай кожен символ вишиванки нагадує нам про силу та вольовий дух наших воїнів, які непохитно стоять на передовій, захищаючи українську націю.

Зі святом, дорогі українці!