16 травня 2024 р. відбулася VІ науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «ВІД ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ТА КЛІНІЧНОЇ ПАТОФІЗІОЛОГІЇ ДО ДОСЯГНЕНЬ СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ І ФАРМАЦІЇ»

16 травня 2024 р. на базі кафедри нормальної та патологічної фізіології відбулася VІ науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «ВІД ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ТА КЛІНІЧНОЇ ПАТОФІЗІОЛОГІЇ ДО ДОСЯГНЕНЬ СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ І ФАРМАЦІЇ»

Всього на заході були присутні близько 50 учасників.

Цей науковий форум вже традиційно щороку збирає українських і закордонних науковців, викладачів, представників практичного сектору галузей медицини та фармації.

Проведення зазначеного наукового форуму це чудова нагода для фахівців із різних країн обмінятися науковим і практичним досвідом, новими напрацюваннями і методиками, сприяє формуванню і вдосконаленню наукових думок, виробленню нових концептуальних підходів у дослідженнях механізмів патологічних процесів та створенні нових інноваційних лікарських засобів.

Під час пленарного засідання була приділена увага питанням новітніх розробок у медичній сфері, пошуку нових допоміжних речовин та активних фармацевтичних інгредієнтів. Проведений науковий форум став не лише вагомим внеском у розвиток української медицини й фармації, але й окреслив нові шляхи для вирішення непростих завдань збереження та зміцнення фізичного та ментального здоров’я українців в умовах війни.

Організаційний комітет висловлює вдячність учасникам за плідну й цікаву роботу наукового заходу й бажає всім міцного здоров’я, миру, добробуту, нових наукових звершень!

Детальна інформація щодо конференції розміщена на сайті нормальної та патологічної фізіології НФаУ