17-19 жовтня 2018 р. СНТ НФаУ взяло участь у 10-му Всеукраїнському з’їзді голів студентських наукових товариств та товариств молодих вчених медичних та фармацевтичних ЗВО України

З’їзд відбувся на базі Івано-Франківського національного медичного університету в Яремче. 16 медичних та фармацевтичних ЗВО України ділилися досвідом щодо діяльності СНТ.

Представник від делегації СНТ НФаУ Катерина Рибалко у презентації СНТ НФаУ розповіла про: формування ефективної внутрішньовузівської робочої групи СНТ, проектну, міжнародну та міжвузівську діяльність СНТ НФаУ.

Результатом 10-го Всеукраїнського  з’їзду голів студентських наукових товариств та товариств молодих вчених медичних та фармацевтичних ЗВО України стало створення Громадської організації «Асоціація Молодих Вчених-медиків України».