20 лютого 2025 року на кафедрі фундаментальних та суспільно-гуманітарних наук Національного фармацевтичного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми фундаментальних та суспільно-гуманітарних наук»

20 лютого 2025 року на кафедрі фундаментальних та суспiльно-гуманiтарних наук Національного фармацевтичного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми фундаментальних та суспільно-гуманітарних наук».


Захід мав на меті залучення молодих науковців, студентів і школярів України до сучасного наукового дискурсу. Учасники конференції обговорили ключові виклики, що постають перед українською наукою в умовах війни, трансформаційні процеси в суспільстві, зумовлені сучасними соціальними змінами, а також роль STEM-освіти у подоланні освітніх втрат.


З вітальним словом до присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи, доктор фармацевтичних наук, професор Владимирова Інна Миколаївна, яка побажала учасникам плідної роботи та нових наукових звершень.


Під час пленарного засідання виступили провідні науковці у галузях педагогіки, соціології та технічних наук:

  • Магарита Носкова, доктор педагогічних наук, доцент Національного університету «Львівська політехніка», директор ТзОВ «Українська дистанційна школа».
  • Катерина Михайльова, доктор соціологічних наук, професор, проректор з навчально-методичної роботи та інновацій Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія».
  • Марина Нессонова, кандидат технічних наук, доцент кафедри фундаментальних загальнонаукових дисциплін ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет».


Конференція об’єднала понад 140 учнів, студентів коледжів та університетів із 9 областей України.


Для здобувачів освіти було організовано конкурс учнівських наукових робіт у трьох секціях:

  •  Секція А. Фундаментальні науки та ІТ (STEM-освіта);
  •  Секція В. Суспільствознавство;
  • Секція С. Мовознавство.


При оцінюванні робіт журі враховувало самостійність наукового дослідження, актуальність проблематики, ступінь розуміння учасником предмета й об’єкта дослідження, чіткість пояснення процедури аналізу, практичну значущість отриманих результатів, здатність до аргументованої дискусії, а також якість візуальної презентації.
Щиро вітаємо переможців конкурсу та їх наукових керівників!
Результати конкурсу

Програма конференції