20 лютого 2023 р. відбувся тренінг «Тривожність та способи її подолання під час війни»

20 лютого 2023 року для здобувачів вищої освіти 2 курсу Фахового коледжу НФаУ було проведено в онлайн-форматі тренінг на тему «Тривожність та способи її подолання під час війни».

8 лютого 2023 р. на базі НФаУ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологіїЗвідки    береться тривога, що таке панічна атака, апатія та стрес, як вплинути на спокій під час війни – на ці та інші питання дала відповіді та поради кандидат психологічних наук, практикуючий психолог вищої категорії Любов ПЛЯКА.

8 лютого 2023 р. на базі НФаУ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологіїУчасники вебінару виконали вправи, спрямовані на корекцію дихання, зняття напруги та тривожності, ознайомилися з технікою заземлення «5, 4, 3, 2, 1» та іншими практиками, які допоможуть стабілізуватися в цей складний час. Тренінговий формат проведення заняття сприяв активній участі усіх учасників.

8 лютого 2023 р. на базі НФаУ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологіїНіхто з нас раніше не був в таких умовах, тому логічно, що ми не знаємо як треба реагувати й що робити. Холодний розум і спокій – найефективніша зброя сьогодні. Ми – сильний народ і нас ніхто не здолає! Слава Україні!