20 травня 2024 р. проведено освітній семінар «Організація трудових відносин в умовах воєнного стану»

20 травня 2024 р. доценткою кафедри соціальної фармації Дариною ТАРАСЕНКО проведено освітній семінар на тему «Організація трудових відносин в умовах воєнного стану». Цей семінар є четвертим із циклу освітянських семінарів, які організовано співробітниками нашого університету за активною участю та підтримкою відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання.

Під час семінару було розглянуто питання організації трудових відносин в умовах воєнного стану, зокрема укладення та розірвання трудових договорів, зміни істотних умов праці, переведення, призупинення дії трудового договору тощо. Також висвітлено особливості регулювання прав та обов’язків роботодавця та працівника в особливий період.

Слухачами семінару стали фармацевтичні працівники, науково-педагогічні працівники українських ЗВО та здобувачі вищої освіти з різних регіонів країни.