21-23 травня 2024 р. співробітники НФаУ взяли участь у роботі 15-го Глобального саміту Drug Delivery & Formulation

15-й Глобальний саміт Drug Delivery & Formulation
21-23 травня 2024 | Берлін

У роботі саміту взяли участь співробітники НФаУ: зав. кафедри заводської технології ліків проф. Олена Рубан, зав. кафедри аптечної технології ліків, проф. Лілія Вишневська, проф. кафедри аптечної технології ліків Наталя Половко взяли участь у роботі 15-го Глобального саміту Drug Delivery & Formulation, який відбувся у Берліні 21-23 травня 2024 року.

Спікерами саміту були представники найвідоміших фармацевтичних компаній світу та університетів: Bayer, Pfizer, Sanofi, Eli Lilly, Boehringer Ingelhaim, Roche, Paris-Saclay University, Takeda, Johnson&Johnson Innovative Medicine, Syntegon, Gerresheimer, Ashland, Vivtex, Sanofi, University of Vienna, University of Bristol, AstraZeneca, Novartis, BASF, Ashland, University of Copenhagen та інші.

На полях міжнародного саміту були висвітлені сучасні розробки та проблеми фармацевтичної галузі, зокрема і у виробництві інноваційних лікарських препаратів.

Тематикою доповідей були: розпилювальне сушіння в контексті системи класифікації виробництва для пероральних твердих лікарських форм; оральна доставка макромолекул; доставка нових ліків на основі наночастинок та сучасні підходи до контролю якості фармацевтичних наночастинок; розробка аморфних твердих дисперсій та пероральна доставка погано розчинних у воді лікарських засобів; розробка рецептур, прогнозування стабільності та моніторинг терміну придатності продуктів; розробка пристроїв для підшкірної доставки біотерапевтичних засобів; стабільність білкових композицій: від фазового поділу до твердого переходу; розробка перорально доступних циклічних пептидів; огляд сучасних технологій пероральної доставки пептидів: тест на проникність in vitro в моделі клітин шлунка; розроблення препаратів для ін’єкцій тривалої дії з використанням різноманітних підходів, таких як масляний розчин, водні суспензії, гелі, наносуспензії та мікросфери; водні суспензії для ін’єкцій тривалої дії; мікрофлюїдика у фармацевтичних науках: від рецептури до скринінгу та діагностики; еволюція та комерціалізація ліків у формі капсул; пероральна доставка лікарських засобів, що погано розчиняються у воді – система доставки ліків на основі ліпідів; парентеральна наносуспензія: подолання проблем стабільності, виробництва та стерилізації; усунення проблем під час промислового масштабування сухого сиропу; тощо.

Отримана у процесі роботи інформація буде корисною для актуалізації викладання блоку технологічних освітніх компонент здобувачам вищої освіти НФаУ і тематики та методів виконання наукових досліджень.