21 листопада 2019 р. відбулась ІІ Науково-практична Internet-конференція «Механізми розвитку патологічних процесів і хвороб та їхня фармакологічна корекція»

21 листопада 2019 р. накафедрі патологічної фізіології НФаУ відбулась ІІ Науково-практична Internet-конференція з міжнародною участю «Механізми розвитку патологічних процесів і хвороб та їхня фармакологічна корекція», в якій взяли участь понад 50 представників провідних ЗВО та науково-дослідних інститутів України.

У роботі конференції взяли участь науковці та викладачі наукових та навчальних установ:

  • Запорізький державний медичний університет, м. Запоріжжя;
  • Українська медична стоматологічна академія, м. Полтава;
  • Ужгородський національний університет, м. Ужгород;
  • ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», м. Чернівці;
  • Харківський національний медичний університет, м. Харків;
  • Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, м. Харків;
  • ДП «Науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України», м. Одеса;
  • ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України, м. Харків.

Національний фармацевтичний університет на конференції представили викладачі наступних кафедр:

  1. Патологічної фізіології;
  2. Клінічної лабораторної діагностики;
  3. Біологічної хімії;
  4. Фармакотерапії;
  5. Хімії природних сполук;
  6. Фармакології;
  7. Фізіології та анатомії людини.

Роботу конференції проводили за наступними напрямками:

  • Молекулярна та клітинна патофізіологія
  • Механізми розвитку патологічних процесів і хвороб
  • Клінічна патофізіологія
  • Питання викладання патофізіології
  • Фармакологічна корекція патологічних процесів, доклінічні дослідження
  • Лабораторна діагностика
  • Проблеми та перспективи створення лікарських препаратів різної спрямованості дії (лікувально-косметичних, гомеопатичних, ветеринарних, екстемпоральних)

Зроблено 33 доповіді. При цьому слід відзначити високий рівень доповідей, зроблених під час пленарних засідань.

Друга науково-практична конференція стала знаменною подією в житті наукової молоді, виявила чимало обдарованих фахівців, які продемонстрували високий рівень проведених наукових досліджень і отримали схвальну оцінку оргкомітету і своїх колег.

За результатами конференції видано збірник тез доповідей, до якого увійшло 233 статей учасників конференції. Доповідачі отримали сертифікати учасника конференції.

Матеріали конференції розміщено на сайті кафедри патологічної фізіології