22 грудня 2016 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся новорічний концерт для студентів

Привітати своїх студентів на свято прийшли ректор, проректори, декани, викладачі. Культурний центр НФаУ за підтримки первинної профспілкової організації студентів НФаУ підготував феєричне новорічне ревю. Програму склали безліч вокальних, хореографічних номерів та гумористичні постановки команди КВК «А».

Напередодні свята, протягом тижня, студенти залишали свої побажання Дідові Морозу біля головної новорічної ялинки університету. Найцікавіші побажання були озвучені на святі і здійснені.

Ректор НФаУ В.П. Черних у вітальному слові аудиторії, що зібралася, привітав студентів університету з прийдешніми святами і побажав здоров’я та успіхів – у навчанні, суспільному та особистому житті. Валентин Петрович вручив почесні грамоти тим студентам, які протягом року брали найактивнішу участь в житті НФаУ, а також переможцям І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Фармація».

За активну участь в житті НФаУ нагороджені:

Присяжнюк Олександр, студент 4-го курсу факультету промислової фармації, управління і адміністрування;

Бабинець Юрій, студент 4-го курсу фармацевтичного факультету №1;

Собко Владислав, студент 4-го курсу факультету промислової фармації, управління і адміністрування

Аніщік Анастасія, студентка 3-го курсу фармацевтичного факультету №3

Харламов Андрій, студент 3-го курсу фармацевтичного факультету №3

За перемогу в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фармація» нагороджені студенти 4 курсу спеціальності «Фармація»:

І місце – Коноваленко Євген, 1 гр.;

ІІ місце – Бикасова Вікторія, 20 гр.;

ІІІ місце – Маслов Олександр, 12 гр.