23 листопада 2023 р. проведено вебінар «Національний фармацевтичний університет: підтримка ментального здоров`я освітян Харківщини»

23 листопада 2023 року у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, для учасників засідання Харківського обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи, вихователів гуртожитків, практичних психологів закладів фахової передвищої та професійної освіти, практичний психолог вищої категорії НФаУ Любов ПЛЯКА провела вебінар «Національний фармацевтичний університет: підтримка ментального здоров`я освітян Харківщини».

На початку зустрічі до присутніх звернулась Ольга Власова, заступник директора з виховної роботи Харківського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Вона зазначила, що ментальне здоров’я та стресостійкість є надзвичайно важливою ознакою особистості у кризовому суспільстві.

Досвідом роботи щодо впровадження ефективних інструментів, які допомагають дбати про ментальне здоров’я, роботу з внутрішніми ресурсами з присутніми поділилась психологиня Любов ПЛЯКА.

Вебінар «Національний фармацевтичний університет: підтримка ментального здоров`я освітян Харківщини» пройшов у дружній позитивній атмосфері. Спікер використовувала інтерактивні методи взаємодії з аудиторією, метод мозкового штурму та асоціацій, методи психодіагностики.  Учасники вебінару обмінювались досвідом, проходили психологічні тести, виконували вправи на формування резильєнтності.

Голова методичного об’єднання Ольга Власова зазначила, що такі вебінри дають позитивний результат, особливо для нас, як викладачів, заступників директорів, вихователів. Бо ми працюємо активно зі здобувачами вищої освіти, їх батьками, викладачами, співробітниками і маємо, перш за все, дбати за своє ментальне здоров’я, щоб надавати допомогу іншим.