23 жовтня 2019 р. кафедрою загальної фармації та безпеки ліків ІПКСФ НФаУ розпочато цикли підвищення кваліфікації у м. Вінниця

23 жовтня 2019 р. кафедра загальної фармації та безпеки ліків ІПКСФ НФаУ  розпочала цикли підвищення кваліфікації: передатестаційний зі спеціальності «Організація та управління фармацією» (23.10-21.11.2019 р.), цикли тематичного удосконалення «Організаційні та загальнофармацевтичні аспекти діяльності спеціалістів фармації в сучасних умовах» (23.10-21.11.2019 р.) та «Актуальні питання діяльності спеціаліста з відпуску та застосування ліків у сучасних умовах господарювання» (23.10-05.11.2019 р.) у м. Вінниця.

Програма циклів охоплює широке коло питань, серед яких: організація діяльності аптечних закладів, особливості відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення з аптек, сучасні тенденції менеджменту та маркетингу; фармакотехнологічні та біофармацевтичні аспекти лікарських засобів; питання якості та сертифікації ліків, спеціальної підготовки, психологічні аспекти роботи провізорів, клініко-фармакологічні особливості та безпеку застосування безрецептурних лікарських засобів, новітні матеріали з фармацевтичної інформатики.