25 червня 2024 р. у НФаУ пройшло заключне засідання «Наради-семінар з якості: стандарти ISO»

СТАНДАРТИ ISO – ПІДҐРУНТЯ ЯКОСТІ УНІВЕРСИТЕТУ

25 червня 2024 року у Національному фармацевтичному університеті пройшло заключне засідання «Наради-семінар з якості: стандарти ISO»  для керівників структурних підрозділів/процесів Інтегрованої системи управління (ІСУ) НФаУ.

На нараді-семінар з якості проаналізовано ІСУ НФаУ з боку вищого керівництва за підсумками 2023/2024 н. р., Результативність досягнення Цілей університету за 2023/2024 н. р. та виконання планів роботи структурних підрозділів згідно Стратегічного плану розвитку НФаУ.

Також було проголошено підсумки Ресертифікаційного аудиту ІСУ НФаУ на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2015, визначено сильні сторони та потенціал для поліпшення університету. За результатами Ресертифікаційного аудиту видано новий Сертифікат ТОВ «Міжгалузевим центром якості «ПРИРОСТ».

У нараді-семінарі з якості для керівників структурних підрозділів/процесів ІСУ НФаУ взяли участь проректора, помічники ректора, заступник ректора з АГР, керівники структурних підрозділів/процесів,  співробітники ІПКФС та Фахового коледжу НФаУ.