25 травня 2024 р. представники Студентського самоврядування НФаУ взяли участь у Молодіжному конгресі «Українська ідентичність та її промоція у світі»

25 травня представники Студентського самоврядування НФаУ взяли участь у Молодіжному конгресі «Українська ідентичність та її промоція у світі»

Цей захід став важливою платформою для визначення української ідентичності та обговорення її промоції у глобальному контексті.

На конгресі зібралися представники молодіжних організацій, закладів вищої освіти, державного сектору, бізнесу, громадські діячі та експерти.

Разом із молоддю вони працювали над закріпленням основних положень української ідентичності під час панельних дискусій на такі теми:

• Визначення української ідентичності
  • Цифровізація у формуванні міжнародного образу України
  • Українська ідентичність: як залучити молодь до її промоції як в Україні, так і за кордоном. Практичні кроки

Молодіжний конгрес організовано Молодіжною радою при Міністерстві закордонних справ України за сприяння Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства освіти і науки України, Благодійного фонду “МХП-Громаді”, ГО “Інститут культури України”, ГО “Українська асоціація студентів”, ГО “Асоціація Молодіжних Рад України” та проєкту UNDP в Україні «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні», за фінансування Уряду Японії.

Цей захід став надзвичайно важливою подією для молоді, що прагне активно брати участь у формуванні та промоції української ідентичності на міжнародній арені. Представники студентського самоврядування НФаУ висловили вдячність організаторам за можливість долучитися до таких важливих обговорень та отримати безцінний досвід, який вони готові впроваджувати у своїй подальшій діяльності.