25 травня 2021 р. відбувся круглий стіл «Зустріч зі стейкхолдерами»

У рамках роботи з покращення, оновлення та вдосконалення змісту освітньо-професійної програми «Фізична терапія» спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія відбулася зустріч зі стейкхолдерами.

Захід пройшов на базі Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласний спеціалізований будинок дитини «Гіппократ». У роботі круглого столу взяли участь гарант програми «Фізична терапія» Наталія Гончарук, декан факультету медико-фармацевтичних технологій Ольга Набока, завідувачка кафедри фізичної реабілітації та здоров’я Ганна Таможанська, провідний соціолог науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти МОЗ України Ксенія Домбровська та студенти НФаУ 2 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Фізична терапія». «Обласний спеціалізований будинок дитини «Гіппократ» представляли головний лікар Роман Марабян, завідувачка відділення медичної реабілітації Віта Туренко, старший фізичний терапевт, ерготерапевт Марина Кобзіна.

Під час зустрічі були обговорені пропозиції щодо цілей та програмних результатів навчання за освітньо-професійною програмою «Фізична терапія», а також особливості проходження клінічної практики з фізичної терапії при захворюваннях внутрішніх органів та в педіатрії студентів НФаУ на базі КНП ХОР «Обласний спеціалізований будинок дитини «Гіппократ».