26 червня 2024 р. відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради НФаУ

У роботі засідання Взяли участь Заступник голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Геннадій Вовк та начальник Державної служби з лікарських засобів у Харківській області Олег Терещенко.

Насичений порядок денний включав декілька питань. Зокрема, звіт про виконання умов Колективного договору, який представила в. о. ректора НФаУ професор Алла Котвіцька.

Звіт отримав високу оцінку і був одноголосно затверджений делегатами Конференції трудового колективу НФаУ.

Також спільнота розглянула й затвердила внесення змін та доповнень до Статуту НФаУ й правил прийому до НФаУ у 2024 році, аспекти завершення 2023/2024 н.р., планування роботи університету на 2024/2025 н.р., питання щодо акредитації освітніх програм,

Спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради Національного фармацевтичного університету стало завершальним у цьому навчальному році, наступне планується у серпні, напередодні 2024/2025 нового навчального року.