26 червня 2025 року відбулось засідання Ради молодих учених при Харківській обласній (військовій) адміністрації (ХОВА). Національний фармацевтичний університет представляв Микола Комісаренко, голова Ради молодих учених НФаУ.
З вітальним словом до учасників звернувся Валентин Чебанов, доктор хімічних наук, перший заступник генерального директора НТК «Інститут монокристалів» НАН України, член-кореспондент НАН України. Він підкреслив роль Харкова як одного з провідних наукових центрів країни, висловив підтримку молодим ученим регіону та наголосив на важливості їхньої участі у відновленні наукового потенціалу України.
Під час засідання обговорювалися актуальні питання розвитку молодіжної науки Харківщини, зокрема:
- відновлення обласного конкурсу «Кращий молодий учений Харківської області» та пошук джерел його фінансування;
- створення вітального відео з презентацією закладів вищої освіти Харківщини;
- організація міжуніверситетського наукового семінару для молодих учених та студентів;
- перспективи розвитку Ради молодих учених при ХОВА та посилення її участі в регіональних ініціативах.
Національний фармацевтичний університет активно підтримує і підтримуватиме надалі молодіжні наукові ініціативи, спрямовані на інтеграцію науки, освіти та інновації в регіоні.