26 квітня 2016 р. у Науковій бібліотеці НФаУ відбулася інформаційна година «Чорнобиль… Пам’ять… Трагедія»

Указом Президента України 2016 рік оголошено Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

До 30-х роковин цієї події Науковою бібліотекою НФаУ спільно з кафедрою соціальної фармації проведено інформаційну годину «Чорнобиль…Пам’ять…Трагедія». Мета заходу – привернути увагу до проблеми Чорнобильської аварії, пробудити почуття відповідальності людства за збереження навколишнього середовища; виховувати милосердя, чуйність до чужого болю.

В електронному читальному залі студентам та співробітникам НФаУ було надано інформацію про трагічну сторінку української історії, про перші 485 годин Чорнобильської трагедії, про мужність людей різних професій, героїзм пожежників, військових, правоохоронців, медиків та спеціалістів-енергетиків.

Бібліотекар Г.А. Белозьорова розповіла про історію створення ікони «Чорнобильський Спас», меморіальний комплекс «Зірка Полин» у Чорнобилі та про символи міста Славутич, який був збудований для ліквідаторів аварії.

Своїми спогадами про ті страшні «чорні дні» поділилася очевидець – переселенка з м. Прип’ять, завідувач сектором обслуговування навчальною літературою І.М. Михайленко.

Присутні вшанували пам’ять жертв Чорнобильської АЕС хвилиною мовчання.

З метою розширення знання студентів про Чорнобильську трагедію, для застосування у повсякденному житті елементарних радіаційно-гігієнічних навичок та на допомогу вивченню дисципліни «Екстремальна медицина» співробітники Наукової бібліотеки НФаУ підготували ілюстровану тематичну книжкову виставку «Чорнобиль не має минулого часу».

Print Friendly, PDF & Email