26 жовтня 2016 р. у 4 аудиторії (вул. Валентинівська, 4) по завершенні конференції студентів щодо обрання голови студентського парламенту НФаУ відбулася зустріч із студентським активом НФаУ нового голови первинної профспілкової організації студентів – старшого викладача кафедри фізичного виховання та здоров’я С.А. Недорубко

Світлана Анатоліївна представила символіку профспілки студентів та концепцію визначення найкращої групи НФаУ, сформовану команду зі студентів, які будуть опікуватися справами студентства, розповіла про попередні домовленості щодо участі наших студентів у літні місяці у трудових таборах (санаторії та пансіонати на березі Чорного моря).

У ході зустрічі відбулося анкетування старост груп. Опитування охопило інститут кураторства. Старостам було запропоновано дати відповідь на декілька питань: вказати курс та групу; назвати кафедру та викладача, який був куратором цієї групи у 2015/2016 н.р.; перерахувати, яку роботу проводив із ними куратор (поїздки, спілкування та інше); надати побажання щодо роботи кураторів, студпарламенту та студентської профспілки.

Над результатами опитування працюватиме парламент на чолі з новообраним головою.

Print Friendly, PDF & Email