27 грудня 2022 р. по 05 січня 2023 р. у НФаУ працював профорієнтаційний табір «Pharm Camp»

Під час цьогорічних зимових канікул за ініціативи приймальної комісії НФаУ традиційно працював профорієнтаційний табір PHARM СAMP «Створюй майбутнє з НФаУ!».

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»Перша сесія пройшла 27-30 грудня 2022 року, друга – 3-5 січня 2023 року.

19 грудня 2022 р. в День Святого Миколая відбулася традиційна передноворічна зустріч ректора проф. Алли Котвіцької зі студентами 1-го курсуСерію вебінарів та інтерактивне спілкування з аудиторією провели провідні викладачі 24 кафедр.

• Аналітичної хімії та аналітичної токсикології “Аналітична токсикологія на варті закону та здоров’я”, “Що ми п’ємо? Визначення загальної твердості води”, “Аналітична лабораторія. Устрій та обладнання”
  • Аптечної технології ліків “Особливості приготування пастилок жувальних типу «Ведмежуйки»
  • Біотехнології “Смачні біотехнології: Yellow – Food biotechnology”, “Веселковий код біотехнології: біооб’єкти, галузі застосування”, “Біотехнологія – професія майбутнього”
  • Біологічної хімії “Вітаміни для людини”, “Вуглеводи, білки та ліпіди – як основні складові харчування”
  • Ветеринарної медицини та фармації “Сказ тварин: актуальна проблема сучасної України”, “Цікава порівняльна анатомія тварин”
  • Заводської технології ліків “Від субстанції до ліків”
  • Загальної хімії “Окисно-відновні реакції в навколишньому світі”, “Класи неорганічних сполук – запорука якісної хімічної освіти”, “Органічна хімія – основа життя”, “Класифікація та номенклатура органічних сполук”, “Людина в агресивному хімічному світі”, “Органіка – це просто?”, “Колоїдна хімія навколо нас”
  • Клінічної лабораторної діагностики “Сучасна лабораторна діагностика”
  • Клінічної фармакології та клінічної фармації “Шкідливі наслідки самолікування гострих респіраторних вірусних інфекцій”, “Вітаміноманія при COVID-19”
  • Медичної хімії “Лікарські препарати як хімічні речовини”
  • Мікробіології, вірусології та імунології “Мікроорганізми, які змінили світ”, “Цікаве та пізнавальне про віруси”, “Наші друзі мікроби”
  • Нормальної та патологічної фізіології “Вплив лихослів’я на здоров’я молоді”, “Здоровий спосіб життя – шлях до успіху”, “«Несолодке життя» при цукровому діабет”, “Роль спадковості в патології людини”, “Енергетики: зворотний бік штучної бадьорості”, “Репродуктивне здоров’я підлітків”, “30 відтінків вакцинації: no Fake”
  • Організації та економіки фармації “Аптечні роботи: реальність”, “Аптека – прорив у майбутнє”, “Інноваційні тенденції на ринку екопакування”, “Для чого потрібен термометр, які вони бувають?”, “Товарознавчий аналіз приладів для діагностики стану організму”
  • Соціальної фармації “Без них світ був би іншим: відкриття, що змінили життя людини”
  • Технології ліків “Еволюція розвитку лікарських форм: від давнини до сьогодення”
  • Технологій фармацевтичних препаратів “Як (не) провести науковий експеримент”,
  • Фармакогнозії, “Прянощі та спеції”, “Рослини і наша цивілізація”
  • Фармакології та фармакотерапії, “Як створюють ліки?”, “Сучасна контрацепція”, “Шоколадо- та кавоманія”, “Чи так безпечні вейпи?”
  • Фармацевтичного менеджменту та маркетингу “Знай менеджмент та маркетинг – будь на крок попереду!”, “Навчимо ефективно спілкуватись!!!”
  • Фармацевтичної хімії “Які ліки можуть світитися?”, “Чим забарвлюють десертні напої і що буде, коли ними запити ліки?”
  • Управління та забезпечення якості у фармації “Тайм-менеджмент, або як управляти своїм життям”, “Кримінальна відповідальність неповнолітніх”
  • Хімії природних сполук і нутриціології “Вітамін Р – міцність судин”, “Чарівний гарбуз”
  • Фізичної реабілітації та здоров’я “Профілактична діяльність фізичного терапевта й ерготерапевта в процесі реабілітації”
  • Фундаментальної та мовної підготовки “Вода- що це?”, “Вплив електромагнітних хвиль на здоров’я людини”

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»Проєкт надав можливість прослухати вебінари з найрізноманітніших напрямів та обрати ту професію, яка ближче до душі.

Всі учасники заходу, за бажанням, отримали сертифікати.

Організатори табору висловлюють вдячність усім учасникам!

До зустрічі на наступних заходах від #НФаУ_start

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»P.S. Наші соціальні мережі для конекту: