29 січня 2024 р. відбулося спільне засідання Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства Національного фармацевтичного університету

29 січня відбулося спільне засідання Загальних зборів Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства Національного фармацевтичного університету, у якому взяли участь 33 студента-делегата від гуртків Студентського наукового товариства кафедр НФаУ, 25 молодих вчених, а також 21 викладач, які координують студентські наукові товариства на кафедрах.

Під час засідання було заслухано звіти про діяльність Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства НФаУ за 2021-2023 рр.

За результатами засідання Олену Малу було переобрано на посаду голови Студентського наукового товариства НФаУ терміном на 1 рік.

Увазі учасників засідання було представлено програму кандидата на посаду Голови Ради молодих вчених представила Єлизавета Зуйкіна. Її кандидатуру було підтримано присутніми шляхом голосування.

Також було анонсовано найближчі заходи, які будуть проводитися РМВ та СНТ.