29 травня 2024 р. Волонтерський сектор організував надзвичайно цікавий шаховий турнір

29 травня   Волонтерський сектор організував надзвичайно цікавий шаховий турнір, який став справжнім святом інтелекту та майстерності.

Захід, що відбувся у дружній атмосфері, зібрав чимало шанувальників цієї стародавньої гри. Протягом турніру було проведено три захоплюючі партії, які виявилися справжнім випробуванням для всіх учасників.

Гравці продемонстрували високий рівень майстерності, стратегічного мислення та вміння швидко приймати рішення у складних ситуаціях .

Модератором гри був представник Конференції Студентського самоврядування Олександр МЕКЛЕНБУРЦЕВ.

Лідери турніру, які показали неперевершені результати: – Дарда Марк Яворська Валерія Рохані-Шахов Нікан

Турнір із шахів вкотре довів, що серед наших студентів та гостей багато талановитих людей, які вміють цікаво та з користю проводити вільний час.