Науково-методичне забезпечення освітнього процесу і розроблення заходів щодо його оптимізації та раціонального планування методичної роботи кафедр є одним із пріоритетних напрямків у Національному фармацевтичному університеті.

30 березня 2017 р. відбулося відкриття Школи методиста Національного фармацевтичного університетуЗ метою надання організаційно-методичної допомоги кафедрам із питань навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, координації роботи методистів кафедр, їхнього консультування та практичної допомоги з відповідних напрямків діяльності в університеті започатковано Школу методиста Національного фармацевтичного університету.

30 березня 2017 р. відбулося урочисте відкриття Школи методиста. З вітальним словом виступила перший проректор НФаУ проф. А.А. Котвіцька. Вона повідомила про основні заходи з впровадження у діяльність Школи методиста у цьому навчальному році. Так, розроблено Положення «Про Школу методиста Національного фармацевтичного університету», де зазначені мета, основні завдання, функції та заходи щодо планування діяльності Школи; розроблено емблему Школи; затверджено календарно-тематичний план із урахуванням вимог методичної складової освітнього процесу; для проведення лекцій та практичних занять у Школі залучені керівники структурних підрозділів та провідні фахівці НФаУ; термін навчання у Школі становить три місяці з періодичністю занять двічі на місяць.

На відкритті були присутні заступник ректора з навчальної роботи НФаУ доц. Л.М. Віннік, завідувач науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти доц. І.М. Владимирова, голова методичної профільної комісії з хімічних дисциплін проф. В.А. Георгіянц В.А., голова методичної профільної комісії з технологічних дисциплін проф. Т.Г. Ярних, голова методичної профільної комісії з економіко-управлінських дисциплін проф. А.С. Немченко, голова методичної профільної комісії з дистанційного навчання доц. Л.В. Галій, заступник голови Центральної методичної ради проф. Є.Я. Левітін, провідний науковий редактор проф. О.М. Котенко.