30 листопада 2023 року в Національному фармацевтичному університеті відбувся вебінар «Арт-терапевтичні методи гармонізації емоційного стану у воєнний час»

З початку війни і дотепер багато людей переживають емоції та емоційні стани, які впливають на якість життя. Це посилюється впливом колективної травматизації та довгостроковим терміном стану війни, яка відбувається в Україні. Арт-терапія зараз є домінуючим методом корекції психоемоційних станів.

З метою психологічної допомоги та підтримки у воєнний час 30 листопада 2023 року для науково-педагогічних працівників, членів їх родин та здобувачів вищої освіти ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів» Національного фармацевтичного університету проведено вебінар «Арт-терапевтичні методи гармонізації емоційного стану у воєнний час». Спікеркою заходу виступила Любов Пляка, кандидат психологічних наук, доцент, практичний психолог вищої категорії НФаУ.

На вебінар було запрошено Ольгу Синьооку, члена Національної спілки художників України, художницю та архітекторку (м. Полтава). Ольга поділилася власним досвідом арт-терапії у період військового стану в Україні, розповіла про її вплив на емоції та емоційні стани відвідувачів творчих виставок художниці.

Психологиня Любов Пляка наголосила, що будь-яка творча діяльність допомагає проявити та висловити свої емоції, завдяки чому можна відновити свої внутрішні ресурси. Учасникам вебінару було запропоновано вправи, які допомогли їм попрацювати над гармонізацією емоційного стану за допомогою різноманітних методів арт-терапії. Вебінар став для всіх присутніх не лише майданчиком нових знань, досвіду, а й великою емоційною підтримкою.