31 травня-1 червня 2016 р. Національний фармацевтичний університет відвідала делегація з Марокко в складі: випускник НФаУ Мохаммед Ель Ідріссі, Почесний Консул України в м. Марракеш; проректор медичного факультету Університету Каді-Айад (Cadi Ayyad University, франц. Université Cadi Ayyad) м. Марракеш Мохамед Халед Шулі; директор лінгвістичного центру в Марракеші пані Іфлахен

В Університеті Каді-Айад, заснованому в 1978 р., здійснюється підготовка фахівців у галузі медичних досліджень, планується відкриття фармацевтичного факультету.

Основні питання, які обговорювалися під час зустрічі з ректором НФаУ проф. В.П. Черних та проректором з міжнародних зв’язків проф. С.Б. Поповим, – розширення переліку спеціальностей навчання громадян Марокко в стінах НФаУ, а саме підготовка інженерів-технологів, фахівців з якості, клінічних провізорів, косметологів та ін. В НФаУ здійснюється підготовка іноземних громадян за вищепереліченими спеціальностями, тому співпраця з нашим університетом обіцяє бути довгостроковою і взаємовигідною.

Під час візиту до НФаУ вдалося обмінятися досвідом у галузі підготовки кваліфікованих фахівців фармації. Марокканська делегація мала можливість отримати уявлення про модель фармацевтичної освіти в Україні, відвідала клініко-діагностичний центр НФаУ, кафедру клінічної фармакології та клінічної фармації (завідувач кафедри – проф. І.А. Зупанець). Була досягнута домовленість про академічні обміни студентами і викладачами, спільні дослідження в області біоеквівалентності.

1 червня 2016 р. відбулася зустріч з громадянами Марокко – студентами старших курсів НФаУ.

[uptolike]