6 та 11 жовтня 2016 р. студенти 4 курсу спеціальності «Біотехнологія» та студенти 5 курсу спеціальності «Технології фармацевтичних препаратів» разом із деканом факультету промислової фармації, управління та адміністрування НФаУ, доцентом О.А. Здориком відвідали ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я»

Під час візиту була проведена зустріч із директором з якості та сертифікації – уповноваженою особою ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» О.А. Броніною та начальником відділу кадрів Н.Ю. Пермяковою. У ході зустрічі студенти дізналися, що на підприємстві працюють більше 350 випускників Національного фармацевтичного університету та коледжу НФаУ на різноманітних посадах:

2016-10-06-14-41-00– технік виробництва стерильних лікарських засобів

– мікробіолог

– контролер

– фахівець з стандартизації, сертифікації та якості

– майстер контрольний

– лаборант хімічного аналізу

– інженер-дослідник

– майстер

– інженер-технолог

– хімік

– молодший майстер підготовки виробництва

– апаратник приготування хімічних розчинів

– начальник дільниці

– підсобний робітник

– фахівець по продажам

– апаратник екстрагування

– начальник контрольно-аналітичної лабораторії

– інженер-технолог по розробці специфікацій

– лаборант

– укладальник-пакувальник

– спеціаліст-аналітик по дослідженню товарного ринку

– директор з логістики

– консультант з раціоналізації виробництва

– дражувальник

– інженер з охорони навколишнього середовища

– механік

– обліковець

– фармаколог

– представник торгівельний

– технік з стандартизації

– фахівець із маркетингу

– начальник цеху.

Після зустрічі для студентів було проведено екскурсію до відділу з якості та таблеткового цеху ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я». Студенти факультету ознайомилися з лабораторним обладнанням, що використовується при контролі якості всіх видів сировини, матеріалів та продукції на всіх стадіях виробничого процесу відповідно до вимог технологічного регламенту. Контрольно-аналітична лабораторія проводить комплексний контроль якості готової продукції за допомогою таких методів аналізу: абсорбційна спектрофотометрія в ультрафіолетовій і видимій областях, поляриметрія, рефрактометрія, титриметрія, капілярна віскозиметрія, потенціометричне визначення рН, тонкошарова хроматографія та ін. У штаті лабораторій працюють як досвідчені хіміки з багаторічним стажем, так і молоді фахівці – випускники провідних ВНЗ у тому числі НФаУ.

Керівництво ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» і надалі активно запрошує випускників НФаУ на роботу, а студентів – для проходження практики.

 

Print Friendly, PDF & Email