07 травня 2024 р. відбувся ІV освітньо-просвітницький online-семінар, присвячений 71-й річниці відкриття молекули ДНК

7 травня 2024 року відбувся ІV освітньо-просвітницький online-семінар, присвячений 71-й річниці відкриття молекули ДНК «НАРОДЖЕННЯ, РОЗВИТОК ТА СТАНОВЛЕННЯ НАУКИ ПРО ДНК».

Захід стартував зі вступного слова Голови семінару, Ректора Національного фармацевтичного університету, доктора фармацевтичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, кавалера Ордена княгині Ольги III ступеня Алли КОТВІЦЬКОЇ.

Алла Анатоліївна зазначила, що «Міжнародний день ДНК – це глобальний рух, спрямований на мобілізацію, активізацію та розширення можливостей спільнот, викладачів і здобувачів освіти для інновацій, співпраці та відкриття перспектив нашої спільної людяності та зв’язку зі світом природи. Цей захід покликаний до розвитку молоді у освітньому й науковому просторі та має на меті вмотивовувати та залучати здобувачів освіти до проєктів, які спрямовані до популяризації та переваг здобуття фармацевтичної освіти в Україні».

Вступне слово від співголови семінару, завідувачки кафедри біологічної хімії та ветеринарноi медицини НФаУ, доктора біологічних наук, професора Віри КРАВЧЕНКО було присвячене щодо організації та реалізації Міжнародного Дня ДНК у Національному фармацевтичному університеті з 2019 року та динамічного розширення категорій-учасників заходу у подальші роки.

У семінарі прийняли участь 57 осіб, серед яких учні 9-11 класів, здобувачі фахової передвищої та вищої освіти 1-5 курсів, аспіранти та випускники Національного фармацевтичного університету.

Було презентовано 28 доповідей за тематикою заходу.

Доповідачі продемонстрували високий рівень підготовки та розуміння щодо обраних тем доповідей.

Організаційний комітет семінару висловлює свою вдячність освітянам та науковцям Харківського наукового ліцей-інтернату “Обдарованість”, Харківського ліцею № 144, кафедрі медичної хімії і біології Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса), кафедрі загальної хімії, кафедрі фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, які представили своїх здобувачів освіти в участі у заході. Окрема подяка за участь випускникам-2023 Національного фармацевтичного університету (Королівство Марокко).

Проведений захід вкотре підтвердив, що у нас є майбутнє, і це майбутнє в руках нашої обдарованої молоді, яка динамічно розвивається та впевнено інтегрується до освітньої і наукової спільноти.