8 – 15 квітня 2017 р. в межах міжвузівської угоди між НФаУ та Варшавським медичним університетом (Республіка Польща)

Студенти НФаУ: Павлій Ігор, Голубченко Тетяна, Кобилко Марина, Мельник Наталія, Подольян Юлія, Аравіна Віталіна, Самадов Баходир, Шаповалова Оксана, Данг Тхі Линг Транг пройшли ознайомчу медичну практику та навчальну практику з фармакогнозії на базі фармацевтичного факультету Медичного університету Варшави під керівництвом зав. каф. фармакотерапії проф. Кіреєва І. В. та зав. каф. фармакогнозії доц. Кошового О. М.

Студенти та викладачі НФаУ відвідали відділення отоларингології, де проф. Казимир дозволив бути присутніми під час операції зі встановлення слухового імпланту. Студенти ознайомилися з основними принципами й стандартами надання допомоги  під час отоларингологічних хвороб, вимогами до операційних блоків, заходами, що забезпечують стерильність приміщення, приладами підтримки життєдіяльності та сучасним спеціалізованим обладнанням, що використовується під час операцій.

Відбулась зустріч з начальником міжнародного відділу Медичного університету Варшави Ханною Войтасік.

Під час візиту делегації НФаУ до кафедри фармакогнозії Варшавського медичного університету зав. каф. проф. Марек Наружевич провів екскурсію кафедрою, ознайомив з навчальним процесом та напрямками наукової роботи. Студенти взяли участь у наукових експериментах: під керівництвом др. Якуба Півоварського встановлювали вплив рослинних екстрактів та природних сполук на дегрануляцію нейтрофілів людини; під керівництвом др. Моніки Цервінської – вплив рослинних екстрактів та природних сполук на процеси окислення на моделі з нейтрофілами людини. Аспірант каф. фармакогнозії НФаУ Чайка Н.Б. пройшла стажування на базі кафедри фармакогнозії Варшавського унів-тету, де виконала частину наукової дисертаційної роботи.

13 квітня студенти та викладачі НФаУ відвідали кардіологічне відділення Центральної госпітальної клініки Медичного університету Варшави, ознайомились з основними підходами та стандартами надання кардіологічної допомоги: стентуванням, абляцією, холтеризацію, реабілітацією тощо; були присутні на операції зі встановлення стенту.

14 квітня відбувся візит до університетської бібліотеки: магістр Павел Тарковський ознайомив делегацію НФаУ з організацією процесу обігу навчальної та наукової літератури, правилами роботи читальних залів, комп’ютерних класів та каталогів. Студенти НФаУ завітали також до Наукового центру ім. Коперніка, де ознайомилися з основними законами фізики, психології.

Під час візиту до Варшави делегація НФаУ відвідала ботанічний сад та зоопарк, парки Королівскі та Вілянове, музеї Шопена та Яна III Собеського.

За результатами відрядження вивчено організацію освітнього процесу у Варшавському медичному університеті з метою подального впровадження європейського досвіду в НФаУ; викладачі ознайомилися з проблемами навчально-виховного процесу в медичному вищому навчальному закладі в умовах нових освітніх й інформаційних технологій та інтеграції в науковий простір; проведено виховну роботу серед студентів щодо культурних та Європейських цінностей та стандартів життя; студенти НФаУ пройшли ознайомчу медичну практику та навчальну практику з фармакогнозії на базі фармацевтичного факультету Варшавського медичного університету.