9 листопада 2023 р. стартував другий сезон проєкту «Випускник НФаУ: історії успіху»

І тема першої зустрічі: «Клінічна фармація: дослідження, перспективи, можливості».
Свої історії успіху розповіли випускники ОП «Клінічна фармація»

• Антон ШКАПО – випускник 2012 року, був заступником декана факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, наразі Антон займає провідну посаду в компанії AstraZeneca.
  • Ірина КРАВЧЕНКО – випускниця 2019 року, працювала старшим лаборантом кафедри фармакології та клінічної фармації, була фахівцем з клінічних досліджень ТОВ «ЮРіЯ-ФАРМ». Зараз Ірина є фахівцем відділу клінічних досліджень АТ «Фармак».
______
23 листопада відбулася друга зустріч проєкту «ТПКЗ: салон краси НФаУ», на яку були запрошені випускниці ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів»
  • Ольга ЛЕБЕДИНЕЦЬ – випускниця 2004 року, практикуючий косметолог, власниця салону краси та доцент кафедри Косметології та аромології.
  • Поліна ПАЛИВОДА – випускниця 2022 року, аспірант кафедри Аптечної технології ліків, практикуючий косметолог естетист у косметологічній клініці.
Спікери поділилися своїм досвідом роботи у сфері краси та надбаннями у науковій діяльності.
Під час заходу учасники конференцій активно ставили питання, у ході дискусії було встановлено перспективи та можливості кар’єрного зростання у кожній окремій галузі після отримання диплома.