КОМІСІЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ МІНІСТРА ВІКТОРА ЛЯШКА ЗАСЛУХОВУЄ ЗВІТИ ЩОДО ВИКОНАННЯ УМОВ КОНТРАКТІВ РЕКТОРАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, ЯКІ ПІДПОРЯДКОВАНІ МОЗ УКРАЇНИ. ЗГІДНО З ГРАФІКОМ, 15 ТРАВНЯ 2025 Р. ЗВІТУВАЛА В.О. РЕКТОРА НФАУ АЛЛА КОТВІЦЬКА.
В.о. ректора НФаУ Алла КОТВІЦЬКА надала інформацію за підсумками роботи колективу НФаУ в 2024 році. Незважаючи на воєнний стан і статус прифронтового університету, колектив НФаУ належно працював за всіма векторами діяльності: від організації роботи за пріоритетним напрямом – освітньо-науковим – до забезпечення якості підготовки фахівців, масштабування міжнародної співпраці, посилення соціально-виховної роботи та зміцнення іміджу професії.
Також в.о. ректора НФаУ Алла КОТВІЦЬКА підкреслила внесок академічної спільноти НФаУ в розбудову фармацевтичної освіти, зокрема розроблення «Стратегічних напрямів фармацевтичної освіти в Україні», які були затверджені рішенням виїзної Колегії МОЗ України під головуванням Міністра охорони здоров’я України Віктора ЛЯШКА. Колегія працювала на базі НФаУ 18 вересня 2024 р. Також НФаУ ініціював, а МОЗ України підтримало, запровадження та проведення першої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фармацевтична освіта в Україні: сучасна конфігурація». У рамках заходу, який відбувся 10 квітня 2025 р., працював круглий стіл із питань запровадження дуальної форми здобуття освіти на магістерському рівні спеціальності І8 Фармація, спеціалізація І8.01 Фармація. Дуальна освіта буде запроваджена на заміну заочній формі після скасування воєнного стану в Україні. Стейкхолдери обговорили методичні рекомендації, які були розроблені під керівництвом в.о. ректора НФаУ Алли КОТВІЦЬКОЇ на виконання рішення виїзної Колегії МОЗ України від 18 вересня 2024 р.
На виконання доручення МОЗ України, протягом другої половини 2024 р. відбувалася реорганізація ДУ «Науково-практичний центр «Реабілітація» МОЗ України», розташований у місті Ужгород, шляхом приєднання до Національного фармацевтичного університету. Реорганізація була завершена у визначені засновником терміни, за 5 місяців. В.о. ректора НФаУ проінформувала про поточний стан справ у відокремленому структурному підрозділі (філії) НФаУ «Навчально-науковому інституті терапії та реабілітації», який був утворений на базі установи.
Комісія Міністерства охорони здоров’я України заслухала та затвердила звіт в.о. ректора НФаУ Алли КОТВІЦЬКОЇ щодо результатів роботи колективу Національного фармацевтичного університету 2024 році.