01 лютого 2022 р. відбулась еко-вистава «Світ живої води» (сучасна казка-притча)

01 лютого до Національного фармацевтичного університету завітав зразковий художній колектив «Дитячий театр-студія «Азарт» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості з еко-виставою «Світ живої води».

Колектив НФаУ вдячний керівнику театру Альбіні Богун, хореографу вистави Максиму Якименко, викладачу сценічної мови Володимиру Часникові, викладачу акторської майстерності Катерині Вацяк і всім маленьким акторам за чудовий виступ із цікавою та сучасною казкою-притчею.

Глядачами вистави були студенти НФаУ різних курсів, їхні куратори, викладачі кафедри зі своїми дітьми та співробітники університету. Справжній, затишний вечір у родинному колі! Ми у НФаУ не просто колеги та студенти, ми справжня родина!