04 лютого 2022 р. НФаУ та «Аптечна мережа «Аптека 9-1-1» презентували спільний проєкт «Історія столиці фармації»

04 лютого НФаУ та «Аптечна мережа «Аптека 9-1-1» презентували спільний проєкт «Історія столиці фармації».

Мета проєкту – фокусування уваги на соціальній функції фармацевта через знайомство з історією становлення аптечної справи в Харкові – столиці фармації України.

У рамках проєкту представлена перша доповідь маркетинг-директора «Аптечної мережі «Аптека 9-1-1» Юлії Клименюк «Рекламні «бої без правил» на фармацевтичному ринку. 100 років тому назад».

Учасниками заходу стали студенти, науково-педагогічні працівники, співробітники університету.

У доповіді були представлені маркетингові стратегії у фармації різних часів, діяльність аптечних магазинів, драгістів, аптекарів, аналіз асортименту аптек в історичному аспекті.

Учасники здійснили «прогулянку» історичними місцями Харкова, «відвідали» аптеки сторічної давнини. Найбільш активні учасники отримали сувеніри.