12 листопада 2021 р. відбулося урочисте нагородження переможців І туру Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України 2021»

12 листопада відбулося урочисте нагородження переможців І туру Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України 2021».

Захід відбувся за участі ректора НФаУ, професора Алли Котвіцької, проректорів, деканів факультетів, завідувачів кафедр та студентства. Почесним гостем заходу був директор з розвитку ТОВ «ФК «Здоров’я» Вадим Демьохін.

Всеукраїнська конкурсна програма «Кращий студент 2021 року» передбачала 6 номінацій – «Абсолютний переможець» та 5 тематичних.

Абсолютним переможцем І туру Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент 2021 року» стала Марія Шостопаль, студентка 5 курсу фармацевтичного факультету.

Перемогу в номінації «Кращий студент-науковець» здобув Кирило Чорноволенко.

Марія Шостопаль та Кирило Чорноволенко отримали сертифікати на стажування у відділі фармацевтичної розробки та аналітичних досліджень ТОВ «ФК «Здоров’я».

Сертифікат вручив директор з розвитку ТОВ «ФК» Здоров’я» Вадим Демьохін.

У номінації «Кращий студент-профспілковий активіст» перемогла Тетяна Лагунець. Студентка отримала сертифікат на профспілкове навчання з питань захисту трудових та соціально-економічних прав у Харківській обласній організації профспілки працівників охорони здоров’я України, яку очолює Альона Благовещенська

У номінації «Кращий студент-медійник» перемогла Тетяна Матус. Студентка відзначена сертифікатом на участь в 11 Аптечному саміті України 2021 року. Сертифікат наданий від директора ТОВ «Моріон» Ігоря Крячка.

«Кращим студентом-спортсменом» визнано Наталію Безсонову, вона отримала сертифікат на відвідування майстер-класу з бальних танців від директора Центру здоров’я, спорту та відпочинку Андрія Коляди.

У номінації «Кращий студент-громадський діяч» переміг Іван Капріор. Він нагороджений грамотою Департаменту з роботи з громадськими об’єднаннями Харківської міської ради (директор Департаменту – Нікіта Стєрін).

У номінації «Кращий студент факультету» переможцями стали:

-фармацевтичний факультет – Тетяна Матус;

-факультет медико-фармацевтичних технологій – Єгор Чуфицький;

факультет фармацевтичних технологій та менеджменту – Михайло Лаврент`єв.

Грамоту Національного фармацевтичного університету та нагрудний знак «Навчальна відзнака НФаУ 2021» за високі академічні досягнення в навчанні, активну студентську позицію та з нагоди Міжнародного дня студентів отримали студенти:

ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ –

• Аміна Бондаренко,
  • Ганна Снесар,
  • Іван Русов.

Вітаємо переможців! Бажаємо наснаги та подальших успіхів!

Більш фото за посиланням: Фото «Кращий студент України 2021»