Національний фармацевтичний університет у воєнний час

Фармація – це сфера знань високоінтелектуальна, це діяльність – шляхетна і вишукана, це місія – велична і соціально значуща.

Напрями діяльності фармацевта завжди були багатовекторні і мультифункціональні. А тим більш, у воєнний час.

У реаліях російсько-украінської війни фармацевти здійснюють освітній процес, забезпечують цілодобову роботу аптек, працюють за «першим столом» та на виробництві, сортують ліки, розвантажують гуманітарку та долучаються до волонтерських штабів.

Один із таких штабів працює в НФаУ, під керівництвом ректора, професора Алли Котвіцької.

У травні 2022 р. викладачі та співробітники НФаУ, на чолі з деканом Наталією Живорою, на волонтерських засадах працювали на 2-му регіональному складі лікарських засобів.

Керівником зазначеного волонтерського проєкту є Максим Хаустов, директор Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

Національний фармацевтичний університет у воєнний час, крім організованого дистанційного асинхронного навчання, кожного дня докладає зусиль у багатьох соціальних проєктах міста, наближаючи час перемоги!