27 січня 2022 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшла «Нарада-семінар з якості»

27 січня пройшла «Нарада-семінар з якості» для керівників структурних підрозділів/процесів Інтегрованої системи управління (ІСУ) НФаУ.

Нарада з якості відбулася під керівництвом помічника ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольги Назарко. Доповідач проаналізувала питання щодо реалізації стратегічних напрямів діяльності НФаУ за підсумками 2021 року та поставила завдання на 2022 рік. Також О.Назарко проінформувала про особливості підготовки до Наглядового (зовнішнього) аудиту та терміни проведення внутрішніх аудитів НФаУ.

Провідний інженер з якості Олена Гладцінова доповіла про виконання планів роботи структурних підрозділів/процесів за 1 півріччя 2021/2022 н.р.

Під час наради розглянуто питання оцінки результативності діяльності НФаУ за процесами. Керівники процесів ІСУ НФаУ взяли участь у анонімному опитуванні стосовно аналізу діяльності університету за 2021 рік.

У «Нараді-семінарі з якості» взяли участь 22 керівники структурних підрозділів/процесів та співробітники відділу управління якістю.